NAC - Lasobud - Serwis Sprzedaż Wynajem Komis

Przejdź do treści

Menu główne:

PRODUKTY


                                
Firma NAC jest producentem wysokiej klasy urządzeń ogrodniczych. W swojej ofercie posiada kosiarki (spalinowe i elektryczne, z napędem oraz bez), mini traktorki do koszenia oraz podkaszarki i kosy spalinowe. Ponadto NAC oferuje również sprzęt ogrodniczy taki jak: odśnieżarki, odkurzacze ogrodowe i piły łańcuchowe. Firma NAC jest także dystrybutorem wysokiej klasy sprzętu znanych marek, np.: Murray, Canadiana, Sandri Garden. Prestiż firmy podnosi współpraca z Briggs & Stratton – znanym na świecie producentem silników najwyższej jakości.

NAC oferuje wszystkie urządzenia niezbędne do założenia i pielęgnacji ogrodu oraz utrzymania porządku wokół domu przez cały rok.
Wszystkie produkty NAC są objęte 2-letnią gwarancją. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 100 lokalizacji w całej Polsce. Dla wygody Klientów NAC stworzył możliwość skorzystania z usług serwisu centralnego, który wykonuje naprawy w systemie „door to door”.  

Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
 
Czynne: Poniedziałek - Piątek od 7:00 do 17:00 Sobota od 7:00 do 13:00
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego