NAC - Serwis Sprzedaż Komis Wynajem

Idź do spisu treści

Menu główne:

OFERTA
 
 

                                
Firma NAC jest producentem wysokiej klasy urządzeń ogrodniczych. W swojej ofercie posiada kosiarki (spalinowe i elektryczne, z napędem oraz bez), mini traktorki do koszenia oraz podkaszarki i kosy spalinowe. Ponadto NAC oferuje również sprzęt ogrodniczy taki jak: odśnieżarki, odkurzacze ogrodowe i piły łańcuchowe. Firma NAC jest także dystrybutorem wysokiej klasy sprzętu znanych marek, np.: Murray, Canadiana, Sandri Garden. Prestiż firmy podnosi współpraca z Briggs & Stratton – znanym na świecie producentem silników najwyższej jakości.

NAC oferuje wszystkie urządzenia niezbędne do założenia i pielęgnacji ogrodu oraz utrzymania porządku wokół domu przez cały rok.
Wszystkie produkty NAC są objęte 2-letnią gwarancją. Sieć autoryzowanych punktów serwisowych to ponad 100 lokalizacji w całej Polsce. Dla wygody Klientów NAC stworzył możliwość skorzystania z usług serwisu centralnego, który wykonuje naprawy w systemie „door to door”.  Pomoc techniczna jest oferowana także w infolinii serwisowej, pod numerem telefonu: 801 044 450 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Innowacyjne produkty z serii NAC TT

NAC wprowadził do swojej oferty nowe, mocne maszyny z serii TT. Prezentujemy kosę spalinową NAC TT BC520-2 oraz spalinowe nożyce do żywopłotu NAC TT-HT 230B-2.

Kosa została wyposażona w silnik spalinowy o mocy maksymalnej 3 KM oraz pojemności 52 cc. Wydajna, łatwa w obsłudze. Duży komfort pracy zapewnia system antywibracyjny. W zestawie wygodne szelki.

Nożyce są bardzo poręczne. Napędza je silnik spalinowy o mocy maksymalnej 0,9 KM. Długość ostrza tnącego to 60 cm. Urządzenie przydatne w każdym ogrodzie, zwłaszcza tam gdzie rosną żywopłoty. Nożyce spalinowe zapewniają wygodę pracy, w przeciwieństwie do urządzeń elektrycznych, operator nie jest ograniczony przewodem elektrycznym.

Wiertnica spalinowa NAC TT GD520
Nowość w ofercie NAC.  Wiertnica wyposażona w silnik spalinowy NAC o mocy maksymalnej 2,95 KM i pojemności 52 cc. Prędkość obrotowa biegu jałowego wynosi 3000 obr./min., a nominalna prędkość obrotowa 10800 obr./min. Wiertnicę można wyposażyć w jeden z trzech świdrów, o średnicach: 100, 150 lub 200 mm. Długość świdrów wynosi 800 mm.

Urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i na placu budowy.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego