HECHT - Serwis Sprzedaż Komis Wynajem

Idź do spisu treści

Menu główne:

PRODUKTY
 

Marka HECHT® jest najważniejszą częścią asortymentu produktów firmy WERCO. Każdy produkt oferowany w ramach tej marki został starannie wybrany i przetestowany przed wprowadzeniem do sprzedaży, aby wszystkie spełniały wysokie standardy jakości. Wszystkie produkty z tej linii spełniają rygorystyczne wymagania dotyczące niezawodności, mają zapewnioną dostępność części zamiennych przez cały okres ich użytkowania.

Także wówczas ważne jest wsparcie serwisowe we wszystkich państwach, w których sprzedawane są produkty HECHT®. Każdy produkt musi wytrzymać twarde profesjonalne warunki, chociaż jest przeznaczony głównie do użytku hobbystycznego.
Doświadczeni i wysoko wykwalifikowani technicy są odpowiedzialni za dobór elementów w wielu produktach HECHT® i stale pracują nad poprawą jakości i dalszym udoskonalaniem wyrobów. Oczywiście robimy również długoterminowe testy eksploatacyjne przy dużych obciążeniach i podczas tego procesu możemy wykryć wszelkie ukryte wady, które nie pojawią się w trakcie badań CE, GS, EMC, EURO II i innych niezbędnych podczas procesów certyfikacji, których pozytywne ukończenie jest warunkiem sprzedaży tych produktów w krajach UE.
Mamy nadzieję, że docenią Państwo naszą starannie wybraną gamę produktów pod naszą marką HECHT®, mając możliwość wyboru spośród szerokiej gamy urządzeń ogrodowych, które mogą ułatwić prawie każdą pracę w ogrodzie i wokół domu.

URZĄDZENIA Z KATALOGU FIRMY HECHT

 
 
TRAKTORKI
KOSY
WYKASZARKI
GLEBOGRYZARKI
ROZDRABNIACZE
MYJKI CIŚNIENIOWE
SZKLARNIE
ELEKTRONARZĘDZIA
PILARKI ŁAŃCUCHOWE
WERTYKULATORY
NOŻYCE
OPRYSKIWACZE
DMUCHAWY
SEPERATORY
AGREGATY
MEBLE OGRODOWE
TACZKI OGRODOWE
ROZSIEWACZE
BETONIARKI
KOMPRESORY
TRANSPORTERY
ZAMIATARKI
ODŚNIEŻARKI
ODKURZACZE
KOSIARKI DO TRAWY
PIŁY TARCZOWE
ZABAWKI DLA DZIECI
KOMPOSTOWNIKI
WIERTNICE
POMPY HYDROFORY
ŁUPARKI DO DREWNA
BUDY LEGOWISKA
Aktualny katalog oraz cennik urządzeń "WERCO"
 
 
 
Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego