HECHT - Lasobud - Serwis Sprzedaż Wynajem Komis

Przejdź do treści

Menu główne:

PRODUKTY

Marka HECHT® jest najważniejszą częścią asortymentu produktów firmy WERCO. Każdy produkt oferowany w ramach tej marki został starannie wybrany i przetestowany przed wprowadzeniem do sprzedaży, aby wszystkie spełniały wysokie standardy jakości. Wszystkie produkty z tej linii spełniają rygorystyczne wymagania dotyczące niezawodności, mają zapewnioną dostępność części zamiennych przez cały okres ich użytkowania.

Także wówczas ważne jest wsparcie serwisowe we wszystkich państwach, w których sprzedawane są produkty HECHT®. Każdy produkt musi wytrzymać twarde profesjonalne warunki, chociaż jest przeznaczony głównie do użytku hobbystycznego.
Doświadczeni i wysoko wykwalifikowani technicy są odpowiedzialni za dobór elementów w wielu produktach HECHT® i stale pracują nad poprawą jakości i dalszym udoskonalaniem wyrobów. Oczywiście robimy również długoterminowe testy eksploatacyjne przy dużych obciążeniach i podczas tego procesu możemy wykryć wszelkie ukryte wady, które nie pojawią się w trakcie badań CE, GS, EMC, EURO II i innych niezbędnych podczas procesów certyfikacji, których pozytywne ukończenie jest warunkiem sprzedaży tych produktów w krajach UE.
Mamy nadzieję, że docenią Państwo naszą starannie wybraną gamę produktów pod naszą marką HECHT®, mając możliwość wyboru spośród szerokiej gamy urządzeń ogrodowych, które mogą ułatwić prawie każdą pracę w ogrodzie i wokół domu.

WYBRANE URZĄDZENIA Z KATALOGU FIRMY HECHT

KOSY
PILARKI ŁAŃCUCHOWE
GLEBOGRYZARKI
ROZDRABNIACZE
MYJKI CIŚNIENIOWE
POMPY HYDROFORY
WIERTNICE
WERTYKULATORY
NOŻYCE
OPRYSKIWACZE
DMUCHAWY
KOSIARKI DO TRAWY
AGREGATY
ŁUPARKI DO DREWNA
TRAKTORKI
PIŁY TARCZOWE
KOMPRESORY
TRANSPORTERY
ZAMIATARKI
ODŚNIEŻARKI
ODKURZACZE
Niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
 
Czynne: Poniedziałek - Piątek od 7:00 do 17:00 Sobota od 7:00 do 13:00
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego